Haberler
Fenerbahçe’den sonra bu defa de Beşiktaş taraftarından Hizbullah tepkisi! Tribün birebir sloganla inledi
![](https://meskhaber.com/wp-content/uploads/2023/05/fenerbahceden-sonra-bu-defa-de-besiktas-taraftarindan-hizbullah-tepkisi-tribun-birebir-sloganla-inledi-nai5gCZl-780x470.jpg)
Süper Lig’in 35. haftasında Beşiktaş, deplasmanda Adana Demirspor’u 4-1 mağlup etti. Yeni Adana Stadyumu’nda oynanan gayrette siyah-beyazlı taraftarların tribünde attığı slogan dikkat çekti.
“MECLİS’TE HİZBULLAH İSTEMİYORUZ”
Adana deplasmanında 4 golle zafere uzanan Beşiktaş’ta taraftarlar tribünde, “Meclis’te Hizbullah istemiyoruz” sloganı attı. O anlara ilişkin görüntü toplumsal medyada kısa müddette yüzlerce etkileşim aldı.
FENERBAHÇE TARAFTARI DA TIPKI SLOGANI ATMIŞTI
Süper Lig’in 34. haftasında oynanan Fenerbahçe-Trabzonspor maçında sarı-lacivertliler alandan 3-1’lik galibiyetle ayrılmıştı. Fenerbahçeli taraftarlar bu müsabakada, “Meclis’te Hizbullah istemiyoruz.” ve “Türkiye laiktir laik kalacak” sloganları atmıştı.